Diskuse:Transportéry s ozbrojenci pod ruskými vlajkami vjely do Slavjanska

Z Wikizpráv
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Doplnit zdroje[editovat]

Než se do článku pustím s revizí, prosím o doplnění zdrojů k následujícím informacím:

  • "(...) s obyvateli v Kramatorsku, kteří drželi jako živé štíty ženy"
  • ozbrojenci při jízdě na technice sice měli automatické zbraně a uniformy, nebyly na jejich uniformách identifikační znaky"

Je možné, že zase neumím hledat ani pomocí ctrl+f, ale mám pocit, že ani v jednom ze čtyř dodaných zdrojů uvedené informace nejsou.

Pokud jde o zprávu USA Today, tam se někde píše o tom, že ta operace proběhla úspěšně...? Nezdá se mi, ve skutečnosti je článek psán podle všeho uprostřed této operace, takže nemohla proběhnout (být ukončena), spíš stále probíhá. Mimochodem, fakt, že operace byla bez obětí, není v článku tvrzením USA Today, ale ukrajinské vlády, takže to bude chtít taky přeformulovat.

Rovněž prosím o odkaz na průzkumy ohledně obyvatel východu Ukrajiny a ohledně Krymu. Zaráží mne formulace, že jde o stejné výzkumy - znamená to, že byly provedené souběžně, nebo stejnou firmou, nebo v čem jsou "tytéž"?

Děkuji. --Okino (diskuse) 16. 4. 2014, 14:40 (UTC)

Používal jsem mimo uvedené zdroje i jiné, ale nicméně ozdrojování je tedy zavádějící. PC při psaní vyvádělo neuvěřitelné věci a hodně ztěžovalo psaní, asi začnu používat jiné. Poslední dny mám zatím velmi málo času a bude jednodušší problematické formulace odstranit. Udělám to. --I.Sáček, senior (diskuse) 17. 4. 2014, 05:15 (UTC)
But independent polls, one conducted by Gallup last month, show a majority of people in the east and south do not want to become part of Russia. A majority of Crimeans responded the same way. --I.Sáček, senior (diskuse) 17. 4. 2014, 05:23 (UTC)