Aktualizovat

Wikizprávy:Hlavní strana

Z Wikizpráv
Přejít na: navigace, hledání

Denní přehledy

založit

  • Fotbalisté Daniel Kolář a František Rajtoral přestupují z Plzně do tureckého Gaziantepsporu.
  • Po zemětřesení ve střední Itálii dál probíhají vyprošťovací práce. Byly objeveny ostatky dalších obětí, podle čerstvých údajů katastrofu nepřežilo 284 lidí. Dnes je v Itálii státní smutek, uskuteční se státní pohřeb.
  • Požár na severovýchodě Moskvy si vyžádal minimálně 17 obětí.
  • Už druhý nový minerál k vidění v Hornickém muzeu v Příbrami

    I když se na objev nového minerálu pocházejícího z okolí Příbrami čekalo celých 27 let, nyní se povedlo odhalit hned dva v poměrně krátké době za sebou. Příbramit a bytízit se při podobném složení liší strukturou. Porovnat je mohou na vlastní oči i návštěvníci Hornického muzea v Příbrami, kde jsou vzorky obou minerálů vystavené.

  • V rámci výstavy Země živitelka v Českých Budějovicích zahájil premiér Bohuslav Sobotka národní dožínky.
27. srpen v minulosti

26. srpen v minulosti

  • Do základní skupiny Evropské ligy postoupili fotbalisté Slovanu Liberec a Sparty, naopak Slavie byla v závěrečném předkole vyřazena.
25. srpen v minulosti

Wikizprávy

Wikizprávy, wiki běžící na otevřeném a svobodném softwaru MediaWiki, provozuje nezisková nadace Wikimedia Foundation, která spravuje také řadu dalších otevřených mnohojazyčných projektů:

logo Wikipedie logo Wikislovník logo Wikizdroje logo Wikicitáty logo Wikiknihy logo Wikicesty logo Wikiverzita logo Wikidruhy logo Wikidata logo Wikimedia Commons
Wikipedie Wikislovník Wikizdroje Wikicitáty Wikiknihy Wikicesty Wikiverzita Wikidruhy Wikidata Commons
Otevřená encyklopedie Výkladový slovník Volně dostupné dokumenty Sbírka citátů Volně dostupné knihy a manuály Otevřený cestovní průvodce Volně dostupné vzdělání Adresář biologických druhů Svobodná databáze vědomostí Sdílená sbírka médií