Aktualizovat

Wikizprávy:Hlavní strana

Z Wikizpráv
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Zprávy

v minulosti

v minulosti

  • Turecko a Ukrajina podepsaly dohody týkající se vojenské spolupráce

    Ukrajinský ministr obrany Andrij Taran a turecký ministr obrany Hulusi Akar podepsali rámcovou vojenskoiu dohodu. Ukrajinský ministr obrany dále podepsal se šéfem tureckého sdružení obranného průmyslu İsmailem Demirem dokument o důvěře ohledně projektů obranného průmyslu. Obsah ani jednoho dokumentu nebyl zveřejněn.

v minulosti

  • Ve středu přibylo v Česku rekordních 9544 nakažených koronavirem.
v minulosti

  • Prezident Zeman odtržený od reality a slabý premiér Andrej Babiš

    Věty premiéra Babiše „Nevím, jaké chyby se staly. Nevím, kde je nějaký zásadní problém.“, které pronesl těsně po té, co vláda oznámila druhý lockdown a zavření řady byznysů, ho možná budou pronásledovat do konce jeho politické kariéry. Ukazují, že se jeho PR strategie rozpadá, dostávají Andreje Babiše do situace, kdy vypadá, že jako český premiér v zemi už nic neřídí. Problémy svádí na ostatní, jako na opozici, epidemiology, nebo nezodpovědné občany. Ve skutečnosti je ale odpovědný Andrej Babiš, i když se mu to nelíbí.

  • Prudce stoupla nespokojenost Čechů s vládním řešením proti šíření nemoci covid-19

    Podle aktuálního průzkumu společnosti Behavio, že se zvýšil celkový počet lidí, kteří si myslí, že vláda situaci s šířením koronaviru nezvládá, a lidí, kteří mají postupu vlády velké výhrady na téměř 70 %. Takový názor mělo v březnu 38 % dotázaných. Z toho počet dotázaných, podle kterých vláda situaci vůbec nezvládá, tvořil 32 %, zatímco v březnu byl pouze 11 %.

v minulosti

v minulosti

O Wikizprávách

Napište zprávu

Wikizprávy, wiki běžící na otevřeném a svobodném softwaru MediaWiki, provozuje nezisková nadace Wikimedia Foundation, která spravuje také řadu dalších otevřených mnohojazyčných projektů:

logo Wikipedie logo Wikislovník logo Wikizdroje logo Wikicitáty logo Wikiknihy logo Wikicesty logo Wikiverzita logo Wikidruhy logo Wikidata logo Wikimedia Commons
Wikipedie Wikislovník Wikizdroje Wikicitáty Wikiknihy Wikicesty Wikiverzita Wikidruhy Wikidata Commons
Otevřená encyklopedie Výkladový slovník Volně dostupné dokumenty Sbírka citátů Volně dostupné knihy a manuály Otevřený cestovní průvodce Volně dostupné vzdělání Adresář biologických druhů Svobodná databáze vědomostí Sdílená sbírka médií