Aktualizovat

Wikizprávy:Hlavní strana

Z Wikizpráv
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Zprávy

v minulosti

  • Biatlonová sezóna 2021/22 byla zahájena vítězstvím Markéty Davidové

    Nová olympijská sezóna Světového poháru v biatlonu 2021/2022 byla zahájena ve švédském Östersundu a na programu byly vytrvalostní závody žen i mužů. Mezi ženami zvítězila česká reprezentantka Markéta Davidová. V mužské kategorii byl nejlepším Čechem 21. Michal Krčmář.

v minulosti

  • Především na jižní a střední Moravě, ale i v Čechách, včetně míst s nižší nadmořskou výškou, napadl první sníh letošní zimní sezóny. Sněžení však způsobilo mnoho dopravních nehod.
  • Vláda Andreje Babiše v demisi vyhlásila kvůli pandemii covidu-19 další nouzový stav na dobu 30 dní, tedy maximální možnou dobu bez souhlasu Poslanecké sněmovny. Spolu s ním vstoupila v platnost některá opatření v podobě omezení otevírací doby restaurací, zákazu konzumace alkoholu na veřejnosti, regulace počtu účastníků na hromadných akcích nebo zákazu konání vánočních trhů.
v minulosti

  • Prezident Miloš Zeman byl krátce po transportu z Ústřední vojenské nemocnice pozitivně testován na covid-19. Ačkoliv se u něj neprojevily symptomy nemoci, byl záhy převezen zpět do nemocnice.
v minulosti

O Wikizprávách

Napište zprávu

Wikizprávy, wiki běžící na otevřeném a svobodném softwaru MediaWiki, provozuje nezisková nadace Wikimedia Foundation, která spravuje také řadu dalších otevřených mnohojazyčných projektů:

logo Wikipedie logo Wikislovník logo Wikizdroje logo Wikicitáty logo Wikiknihy logo Wikicesty logo Wikiverzita logo Wikidruhy logo Wikidata logo Wikimedia Commons
Wikipedie Wikislovník Wikizdroje Wikicitáty Wikiknihy Wikicesty Wikiverzita Wikidruhy Wikidata Commons
Otevřená encyklopedie Výkladový slovník Volně dostupné dokumenty Sbírka citátů Volně dostupné knihy a manuály Otevřený cestovní průvodce Volně dostupné vzdělání Adresář biologických druhů Svobodná databáze vědomostí Sdílená sbírka médií