Aktualizovat

Wikizprávy:Hlavní strana

Z Wikizpráv
Přejít na: navigace, hledání

Zprávy

 • Kvůli silnému větru jsou stovky domácností v Česku bez elektřiny. Vítr způsobil také dopravní komplikace, popadané stromy zablokovaly silnice a dochází také k namrzání vozovek.
 • Turecká armáda spolu se Svobodnou syrskou armádou obsadili centrum města Afrín, kde nechali vyvěsit své vlajky.
v minulosti

 • Úmrtí:
  • Zdeněk Mahler, český pedagog, spisovatel, scenárista, publicista a muzikolog (* 7. prosince 1928)
v minulosti

 • Občanská válka v Sýrii: Turecká armáda obklíčila město Afrín na severu Sýrie. Za posledních 24 hodin bylo v Afrínu zabito 12 lidí a dalších 60 bylo zraněno.
v minulosti

 • Nová generace modelové řady Audi A6 byla představena na Autosalonu v Ženevě, který probíhá až do 18. března. Nová limuzína spadá do kategorie vyšší střední třídy a přináší mnoho inovací. Sportovní elegance se projevuje v novém designu přední masky chladiče ve tvaru šestiúhelníku a futuristickým vzhledem světlometů s ostrými rysy. Interiér nabízí převratnou technologii - digitální displeje s haptickou zpětnou vazbou. Nové Audi A6 bude uvedeno na český trh začátkem léta 2018.
 • Ve věku 76 let zemřel světoznámý fyzik Stephen Hawking

  Světoznámý britský fyzik Stephen Hawking zemřel ve středu 14. března ve věku 76 let ve svém domě v Cambridgi.

 • Značka Audi kromě nové A6 odhalila prototyp svého prvního modelu sportovního SUV s čistě elektrickým pohonem.
v minulosti

O Wikizprávách

Napište zprávu

Wikizprávy, wiki běžící na otevřeném a svobodném softwaru MediaWiki, provozuje nezisková nadace Wikimedia Foundation, která spravuje také řadu dalších otevřených mnohojazyčných projektů:

logo Wikipedie logo Wikislovník logo Wikizdroje logo Wikicitáty logo Wikiknihy logo Wikicesty logo Wikiverzita logo Wikidruhy logo Wikidata logo Wikimedia Commons
Wikipedie Wikislovník Wikizdroje Wikicitáty Wikiknihy Wikicesty Wikiverzita Wikidruhy Wikidata Commons
Otevřená encyklopedie Výkladový slovník Volně dostupné dokumenty Sbírka citátů Volně dostupné knihy a manuály Otevřený cestovní průvodce Volně dostupné vzdělání Adresář biologických druhů Svobodná databáze vědomostí Sdílená sbírka médií