Diskuse s redaktorem:85.132.224.124

Z Wikizpráv
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Ekonomickou fakultu VŠB opouštějí kvůli děkance učitelé[editovat]

Nezanášejte do článků vlastní názory na věc nepodložené zdroji. Uvedený text čerpá z informací ČT24 – máte-li pochybnosti o jejich pravdivosti, kontaktujte autora původní zprávy. --Ragimiri 17. 9. 2008, 19:33 (UTC)

Ještě doplním, že ani nemusíte kontaktovat autora původní zprávy, ale stačí, když na základě kvalitní žurnalistické práce a dobrých zdrojů doplníte třeba novou zprávu, ve které uvedete případný jiný pohled. S pozdravem, Okino 17. 9. 2008, 19:37 (UTC)

Znovu vás vyzývám, abyste svévolně neměnil článek. Stane-li se to znovu, můžete být zablokován. --Ragimiri 17. 9. 2008, 20:11 (UTC)


Toto je diskusní stránka neregistrovaného uživatele, který si dosud nevytvořil účet nebo ho nepoužívá. K jeho identifikaci proto musíme používat číselnou IP adresu. Takovou IP adresu může sdílet několik uživatelů. Pokud jste neregistrovaný uživatel a máte za to, že jsou vám adresovány irelevantní komentáře, prosíme, vytvořte si účet nebo se přihlaste, vyhnete se tím budoucí záměně s jinými neregistrovanými uživateli.