Diskuse s redaktorem:Honza Záruba

Z Wikizpráv
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Ahoj, vítej na Wikizprávách.

Je fajn, že tu opravuješ styl a gramatiku, můžeš to ale do shrnutí napsat mnohem slušněji a příjeměji pro ostatní. My už od dob spolupráce na inkubátoru jsme zvyklí se na nějakých významějších úpravách dohodnout a diskutovat o nich, tedy zcela v protikladu ke stylu ... ostré kritiky, která třeba na tvojí userpage dosáhla meze, kterou tu tolerovat nemůžeme (tj. smazáno). Problémy, že titulek není napsán elegantně a název článku má chybu v délce jedné samohlásky :-) tu samozřejmě nepopiratelně jsou, ale je třeba situaci vidět s nadhledem a přesouvat s chladnou hlavou. A já si nemyslím, že dneska večer k tomu rozhodně došlo. Wikizprávy píšeme proto, že nás to baví a k tomu je potřeba, aby tu bylo příjemné prostředí. Tak nám ho taky pomoz budovat. --Aktron 21:05, 6. 6. 2008 (UTC)

Na shrnutích, která doposud Honza napsal, nevidím nic špatného, na opravách pravopisných chyb a nevhodných stylizací, jež provedl, také ne, a naopak jsem rád, že si těch chyb všiml a opravil je. A rovněž si nemyslím, že by ty přesuny byly nějaké horkokrevné.
Danny B. 21:38, 6. 6. 2008 (UTC)
A co jsem měl teda udělat jinak než opravit nalezené chyby? Ad moje userpage: Pokud sem dám odkaz [1] dokládající, že se jedná o poměrně rozšířené slovní spojení, informaci o tom, že fotbalisti FSV na turnaji UK sami sobě říkali Mediální mrdky jako doklad toho, že se nejedná o urážení nikoho, odkaz na userpage na wiki jako doklad, že vulgarizmy se na uživatelských stránkách bez problémů trpí a čestné prohlášení, že jsem tím skutečně nechtěl nikoho pohoršovat, dovolíš mi to tam mít? Honza Záruba 21:55, 6. 6. 2008 (UTC)
S touto realitou jsem seznámen nebyl, mám v některých kulturních směrech mezery. Předně těžko člověk vidí věci pozitivně, když vidí různá uštěpačná shrnutí editací. Ten odkaz je přesně to co nechci, tj. aby se tady z toho stalo prostředí druhé Wikipedie, to fakt ne. Jinak samozřejmě nemám záměr kohokoliv omezovat, jen si upravujte dle libosti ale vkusně a vhodně. Nebo to tu budem moct zavřít :-) --Aktron 22:05, 6. 6. 2008 (UTC)
Které moje shrnutí podle tebe bylo uštěpačné a jak mělo vypadat? Honza Záruba 07:51, 7. 6. 2008 (UTC)
Já tady odmítám říkat co má vypadat a jak. To musí vědět každý sám. --Aktron 13:19, 8. 6. 2008 (UTC)
Tedy opakuju otázku: Které moje shrnutí podle tebe bylo uštěpačné? Honza Záruba 13:25, 8. 6. 2008 (UTC)

Neexistující odkazy[editovat]

Ahoj, nemyslím, že je vhodné odkazovat na cswiki na články, které neexistují, jelikož čtenář nemá možnost předem zjistit, že článek neexistuje na rozdíl od interních odkazů, které jsou označeny červeně. Tyto články sice existovat nejspíše budou, jenže to může být třeba za týden nebo déle, a zprávu si pak přečte jen málo kdo. Jinak díky za neustálé typografické a pravopisné opravy. --Sevela.p 19:48, 9. 6. 2008 (UTC)

OK, je pravda, že tady má velký smysl dávat pozor, jestli mají odkazy cíl právě ve chvíli, kdy je článek vytvořen, takže je přestanu přidávat. Honza Záruba 19:51, 9. 6. 2008 (UTC)