Diskuse s redaktorem:Mercy

Z Wikizpráv
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Znak C1.png Návod k použití

Pokud chcete něco sdělit Vy mně, napište mi sem, odpovím Vám tady.
Pokud chci něco Vám, napíšu Vám na vaši diskusi, odpovězte mi tam.
Vyjadřujte se prosím tak, aby bylo jasně pochopitelné, co mi chcete.

Děkuji za ohlas. Bohužel mi ji smazal Ragimiri nebo jak se jmenuje s odkazem na to, že se jedná o soukromou akci. Tomu moc nerozumím, protože za komunistů bylo vše státní a dnes je více-méně vše soukromé a proto i většina akcí je pořádána soukromými subjekty. A 20. mezinárodní sraz veteránů, kde se sjede kolem stovky účastníků z Německa, Holandska, Polska a já nevím odkud a i v tak blbém počasí jako bylo o tomto víkendu by snad stálo za samotnou zprávičku, kterou jsem ještě chtěl doplnit fotkami, ale to jsem už nestihl. Je v knize smazaných. Jsem majitel reklamky a fotograf z povolání a chtěl jsem publikovat zajímavá foto se zprávou. Ale takto se na to asi vykašlu, zřejmě ztráta času. Díky Zdeněk

Moje zpráva byla VW ATTACK sraz „Brouků“ a Porsche... QARISPOL

Dobrý den, děkuji za Vaši zprávu a rovnou se omlouvám za pozdní odpověď, byl jsem teď nějakou dobu mimo dosah internetu. Nevěšte hlavu, třeba ještě všechno není ztraceno. Nepsalo se třeba o té akci v novinách? Nebyly tam nějaké známé osobnosti? Už si přesně nevzpomínám, co v té zprávě bylo, ale nebyla psána jako propagace? Lidé z reklamek občas dělají tu chybu, že je napíšou propagačním stylem. Naše pravidla povolují takové zprávy rovnou mazat. Zkuste si je přečíst a zprávu napsat znovu, určitě se vám to tentokrát povede. S přáním hodně zdaru --Mercy 30. 7. 2009, 18:37 (UTC)

Kategorie[editovat]

Ahoj. Díky za kategorie. Sám jsem je ale nedělal kvůli nejasnostem popsaným tady v závěru. Okino 4. 10. 2011, 14:34 (UTC)

Ahoj, dobre, tak ja zatim pockam, az se ta diskuse vubec nekam pohne. --Mercy 4. 10. 2011, 21:01 (UTC)