Hokejista Luboš Rob se rozloučil s Motorem

Z Wikizpráv

Čtvrtek

Budvar aréna, dějiště rozlučky Luboše Roba

Bylo to jen utkání regionálního poháru, ale pořád lepší než exhibice. Zápas Motoru České Budějovice s Havlíčkovým Brodem se stal tou pravou příležitostí, při které se čerstvě čtyřiačtyřicetiletý Luboš Rob rozloučil se svou bohatou kariérou v barvách českobudějovického klubu. Nastoupil v jednom útoku se svým devatenáctiletým synem Lubošem. A když Rob starší dal na konci druhé třetiny, nemohla to být rozlučka lepší.

Rob byl českobudějovickým odchovancem a patriotem. Zažil v něm mnoho úspěšných i méně vydařených sezón, i když mistrovský titul vybojoval ve Spartě. V současné době se dál věnuje hokeji na regionální úrovni.

Motor nakonec porazil Havlíčkův Brod 5:0 po třetinách 0:0, 4:0 a 1:0, přičemž poslední třetinu diváci bohatě využili k vyvolávání svého hrdiny.

Zdroje[editovat]

  • Luboš Rob prožil parádní rozlučku, kterou oslavil krásným gólem. Českobudějovický deník [online]. 2014-08-21 [cit. 2014-08-21]. Dostupné z: [1].
  • ŠPÍREK, Michal. Kondor hladový po gólech. Pohled za kariérou Luboše Roba st.. ČEZ Motor [online]. 2014-08-20 [cit. 2014-08-21]. Dostupné z: [2].