Mezinárodní MČR ve Flat tracku – plochá dráha Liberec

Z Wikizpráv
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Středa

Liberecká plochá dráha hostila v sobotu 19. května Mezinárodní MČR ve flat tracku. Tento druh ploché dráhy se k nám dostal z USA a již si získal své fanoušky. Mistrovství se jelo ve třech kategoriích. V kategorii FT1 zvítězil Pavol Pučko, druhý byl Pavel Kejmar a třetí místo vybojoval Daniel Plecháč. Dramatické boje probíhali v kategorii Classics kde se na 1. místě umístil Aleš Plecháč, 2. místo obsadil Jakub Matějíček a 3. byl Jiří Mikšovský.

A konečně ve třetí kategorii Pohár veteránů zvítězil Jaroslav Kýček, druhý byl Jiří Slezák jun. a třetí místo obsadil po těžkém boji Jaroslav Franců.

Atraktivní závod, kde není nouze o dramatické momenty, se uskutečnil za mimořádně dobrého počasí a byl důstojnou předehrou na červnové mistrovství světa do 21 let na ploché dráze.

Zdroje[editovat]

Čtete zprávu, která vznikla jako původní zpráva redaktora QARISPOL (diskuse, příspěvky), který ručí za její pravdivost. Pokud se vaše informace o události liší, Wikizprávy uvítají, pokud je s uvedením zdrojů doplníte či uvedete na diskusní stránce.