Mezinárodní MČR ve Flat tracku - plochá dráha Liberec

Z Wikizpráv
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Středa

Liberecká plochá dráha hostila v sobotu 19. května 2018 Mezinárodní MČR ve Flat tracku. Tento druh ploché dráhy se k nám dostal z USA a již si získal své fanoušky. Mistrovství se jelo ve třech kategoriích. V kategorii FT1 zvítězil Pavol Pučko (175), druhý byl Pavel Kejmar (71 a třetí místo vybojoval Daniel Plecháč (3). Dramatické boje probíhali v kategorii Classics kde se na 1. místě umístil Aleš Plecháč (4), 2. místo obsadil Jakub Matějíček (644) a 3. byl Jiří Mikšovský (36).

A konečně ve třetí kategorii Pohár veteránů zvítězil Jaroslav Kýček (99), druhý byl Jiří Slezák jun. (33) a třetí místo obsadil po těžkém boji Jaroslav Franců (111).

Atraktivní závod, kde není nouze o dramatické momenty se uskutečnil za mimořádně dobrého počasí a byl důstojnou předehrou na červnové MS - U21 v ploché dráze.

Zdroje[editovat]

Čtete zprávu, která vznikla jako původní zpráva redaktora QARISPOL (diskuse, příspěvky), který ručí za její pravdivost. Pokud se vaše informace o události liší, Wikizprávy uvítají, pokud je s uvedením zdrojů doplníte či uvedete na diskusní stránce.

Galerie Category:Mezinárodní mistrovství České republiky flat track 2018 ve Wikimedia Commons.