Přeskočit na obsah

Mladí konzervativci v Třebíči hostili Tomáše Julínka

Z Wikizpráv

Čtvrtek

Diskutující na konferenci, zleva Vít Dvořák, Tomáš Julínek, Vítězslav Jonáš a Simona Kafoňková

Regionální klub mladých konzervativců z Třebíče ve čtvrtek 14. května hostil konferenci s názvem Zdravotnictví — co s ním?. Hlavním hostem konference, kde se probírala témata poplatků ve zdravotnictví, nemocnic jako akciových společností a zdravotnictví obecně, byl exministr zdravotnictví Tomáš Julínek.

Konference se konala v malém sále třebíčského Fóra, dalšími konferujícími hosty byl senátor Vítězslav Jonáš, třebíčská městská zastupitelka a členka Zdravotní komise kraje Vysočina Simona Kafoňková a jako moderátor komise vystupoval předseda regionálního klubu Mladých konzervativců v Třebíči Vít Dvořák. Tomáš Julínek otevřeně hájil zdravotnické poplatky ve zdravotnictví a také spolu s diskutujícími hosty z řad veřejnosti narazil na téma odbornosti lékařů v nemocnicích a na rychlých záchranných službách či pohotovostech.

Zdroje[editovat]

Čtete zprávu, která vznikla jako původní zpráva redaktora Frettie (diskuse, příspěvky), který ručí za její pravdivost. Pokud se vaše informace o události liší, Wikizprávy uvítají, pokud je s uvedením zdrojů doplníte či uvedete na diskusní stránce.