Příběh hraček se vrátí počtvrté v roce 2017

Z Wikizpráv
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Pátek

Filmové studio Pixar potvrdilo, že začíná připravovat další, už čtvrtý film ze série Příběhů hraček. Premiéra čtyřky má proběhnout 16. června 2017. Na filmu pracují čtyři zkušení režiséři animovaných filmů: John Lasseter a Lee Unkrich režírovali první, resp. třetí Příběh hraček, Pete Docter vyrobil film Vzhůru do oblak a Andrew Stanton natočil Hledá se Nemo.

Zatím poslední Příběh hraček skončil tak, že malý Andy vyrostl, vyrazil na střední školu a nechal své hračky u malé sousedky. „Na dlouho jsme pak vůbec ani nepromluvili o tom, že bychom udělali nový film. Ale když jsme pak, Andrew, Pete, Lee a já, přišli s novým nápadem, nemohli jsme na něj přestat myslet. Věděl jsem, že musím udělat tenhle film a že ho chci sám režírovat,“ popsal Lasseter.

První Toy Story – Příběh hraček se stal v roce 1995 průlomovou událostí. Byl to první celovečerní film vyrobený plně technologií animované počítačové grafiky.

Zdroje[editovat]

  • Toy Story 4: everything you need to know. Telegraph [online]. 2014-11-07 [cit. 2014-11-07]. Dostupné z: [1]. (anglicky)