Redaktor:Bagetnik

Z Wikizpráv
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Narodil jsem se roku 1997, ještě jsem neumřel.

JÍDLO A PITÍ Mám moc rád jablečné koláče. Pro ty bych se stal i vegetariánem. Kdybych si měl vybrat mezi stejkem s hranolkama a jablečným koláčem, sáhl bych po jablečném koláči. Nedokážu si představit, že bych bez této pochoutky žil. Můžete se mnou nesouhlasit, ale pak vězte, že se mnou nebudete vycházet moc dobře. Nejlepší prodáváj v Albertu.. Albert jako obchod moc rád nemám, a vím, že jsem si jednou dokonce i přísahal, že svého syna nesmím pojmenovat Albert, právě kvůli tomuto obchodu a určitě jsem k tomu měl dobrý důvod, na který si teď bohužel nevzpomínám (nic proti Albertům-neobchoďákům). Každopádně jablečný koláče maj fakt dobrý, to se musí nechat... Hlavně je nekupujte ty balený, od Clasiku, nebo jak se ta značka jmenuje.To je jako žvejkat kyselý gumový jablko a já kyselý gumový jablka moc rád nemám a věřím, že ani nikdo z vás, kdo si toto teďka čte, také ne. Prostě kupujte hezky v pečivu. Ne, domácí jablečný koláč jsem ještě neměl. Moje máma neumí vařit, natož píct, máma mojí mámy umí jen Husu a Pizzošky (k těm za chvilku), táta mámy nevaří, nevlastní táta je v kuchyni sice génius, ale sladký věci moc neumí, máma nevlastního táty umí jen králíka, rybí polívku a knedlíky, táta nevlastního táty je mrtvej, vlastní táta umí skvělou pizzu a hot dogy s cibulkou, ale nikdy nepekl a mámu a tátu vlastního táty jsem nikdy neviděl, vlastně nevim, jestli vůbec žijou, ale mě to může bejt jedno, když se o ně stejně nikdo nestará a nechce mi ani říct, kde bydlej, abych je jel jako hodnej vnuk navštívit, že, tati. Pak mám moc rád Pizzošky, což je věc, kterou (podle mě) vymyslela moje babička, teda máma mojí mámy. Prostě malinkatý mini pizzy s kapkou rajčatovýho protlaku a něakejch zelenejch bylinek, co se spamujou na každou pizzu, jinak by to nebyla pizza, že. K pití mám rád Colu a měl bych jí přestat pít, nebo umřu.

HUDBA Rád poslouchám metal, takovej ten těžkej, folk metal a rock, ale nevaděj mi třeba takový Gorillaz (ty jsou náhodou super), nebo The Orwells, o kterých založim co nevidět wiki stránku, páč je nikdo nezná. Naprosto nenávidím Nicky Minaj a Bena Christo-něco, prostě ten polo-běloch-polo-já-nevim-co. Jeho česko anglický texty.. Z toho mi je na -pardon za drsné slovo- blití.

KONÍČKY Rád si čtu, kreslím, píšu (i když mi to nejde, prostě mě to baví) a také rád hraju počítačové hry... Čtu fantasy, komiksy a to je tak vše. Z komiksů mám moc rád Donžon (na který také založím wiki stránků, nikdo to nezná) a Peanuts (Peanuts, Snoopy je "meh"). Z knih mě hodně zaujal Ztracený svět v Podzemí a Eragon, ale number 1 bude vždy Septimus Heap. To je prostě pecka. Uvedl jsem, že si rád kreslím. Vložil bych sem obrázek, ale nevím jak, tak si prostě představte panáčka s mečem. Oblíbené počítačové hry... Minecraft, DOTA2, TeamFortress2, Rayman3, GothicII, The Binding of Isaac....