Přeskočit na obsah

Ruští satanisté zabili a snědli čtyři lidi

Z Wikizpráv

Středa

Symbol satanismu

Ruskem otřásla rituální satanistická vražda čtyř mladých lidí, které jejich vrstevníci nejprve opili a poté ubodali nožem. Nakonec zkonzumovali části jejich těl. Hrůzná událost se odehrála v Jaroslavské oblasti severně od Moskvy již v létě, dnes o ní rozsáhle informoval list Komsomolskaja Pravda.

Pět devatenáctiletých studentů a další tři mladí lidé byli označeni za vrahy, jejich obětem bylo 16–17 let. Jednalo se o tři chlapce a jednu dívku. Útočníci je nalákali do domu na venkově, kde je opili. Poté jednoho po druhém ubodali (celkem 666 ranami), rozřezali jejich těla a některé části po upečení na ohni snědli.

Policie oznámila, že hlavními podezřelými jsou Anton Makovkin, Saša Voronov, Ksenija Kuzněcova a Nikolaj Ogolobjak. Skupina byla dopadena, když se dopustila znesvěcení jednoho hřbitova.

Zdroje[editovat]

  • Satanisté v Rusku zabili a částečně snědli čtyři vrstevníky. Novinky.cz [online]. 2008-09-10 [cit. 2008-09-10]. Dostupné z: [1].
  • Mladí satanisté z Ruska zabili své vrstevníky, částečně je i snědli. iDNES.cz [online]. 2008-09-10 [cit. 2008-09-10]. Dostupné z: [2].