StarDance III: Norisová opět nejlepší, Suchařípa opouští soutěž

Z Wikizpráv
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Neděle

Průběh dalšího soutěžního večera nebyl ničím překvapivým. Soutěžící předvedli sebevědomé výkony v slowfoxu a paso doble a ukázali, že v tanci již získali jistotu. Zuzana Norisová a Jan Kliment se opět vrátili na první místo a získali nejlepší hodnocení poroty. Nemohou si však v žádném případě být jisti umístěním v příštím týdnu, protože v těsném závěsu za nimi se stále drží Dana Batulková s Janem Onderem. Tanec ve stylu španělské koridy jim doslova sedl.

Výsledkovou listinu tentokrát jak podle poroty, tak podle diváckého hlasování uzavřeli David Suchařípa a Albina Zaytseva a soutěž tak opouštějí. Na herci Suchařípovi bylo sice jasně vidět zlepšení oproti předchozím večerům, ale na udržení se to nestačilo. Měl potíže zejména s rytmem a postavením těla, což jejich výkon značně poškodilo.

Na příští týden si již tanečníci chystají brazilskou sambu a vídeňský valčík, který, jak je již zvykem z předchozích dvou řad soutěže, předvedou všechny páry společně. Máme se tedy na co těšit.

Zdroje[editovat]

  • FABERA, Petr. StarDance: končí herec Suchařípa, v čele je opět Norisová. iDNES.cz [online]. 2008-11-22 [cit. 2008-11-23]. Dostupné z: [1].