Vrchol jarní sezóny vyškovských gymnastek

Z Wikizpráv
O pohár města Vyškova 2010

Sobota

Dnes se ve Vyškově uskutečnil 10. ročník závodů v moderní gymnastice O pohár města Vyškova. Pořadatelem těchto závodů byl domácí oddíl moderní gymnastiky SK Trasko Vyškov. Závody se uskutečnily ve sportovní hale základní školy na Purkyňově ulici. Klání se zúčastnily gymnastky osmi věkových kategorií jak z domácí scény, tak i ze zahraničí. Diváci tak mohli vidět startovat stovku děvčat. Představilo se zde i několik mistryň české republiky v čele s domácí čerstvou dvojnásobnou mistryní Michaelou Pavlíkovou.

V jednotlivých kategoriích zvítězily Simona Mokrá (TJ Žďas Žďár nad Sázavou), Gabriela Trnková (SKP MG Brno), Alina Chamzina (ASPV Brno), Kateřina Bukvaldová (Mantila Brno), Nikola Dorková (Trasko Vyškov), Veronika Nohelová (Trasko Vyškov), Michaela Pavlíková (Trasko Vyškov) a Petra Štaudrová (Trasko Vyškov).

Zdroje[editovat]

Čtete zprávu, která vznikla jako původní zpráva redaktora Pernak1 (diskuse, příspěvky), který ručí za její pravdivost. Pokud se vaše informace o události liší, Wikizprávy uvítají, pokud je s uvedením zdrojů doplníte či uvedete na diskusní stránce.

  • O pohár města Vyškova (MG Jednotlivkyně) Vyškov 22. květen 2010 (Trasko Vyškov). sktrasko.cz [online]. 2010-05-22 [cit. 2010-05-22]. Dostupné z: [1].