Wikizprávy:Stránka je zamčena

Z Wikizpráv
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Padlock.svg


Na tuto stránku jste se pravděpodobně dostali z odkazu na zamčené či polozamčené stránce, která v tomto okamžiku nemůže být editována. Omlouváme se za nepříjemnosti, které to může způsobit – snažíme se stránky zamykat, pouze pokud je to absolutně nutné, a odemykat je, co nejdříve to jde. Právo odemknout/zamknout stránku mají správci.

Pokud jste na Wikizprávách nováček, vítejte! Pokud chcete experimentovat s editací Wikizpráv, vyzkoušejte si to prosím na pískovišti. Důležité rady najdete na stránkách nápovědy.

¨
Info.svg
Typy zámků


Plný zámek

Zamčené stránky Zamčené stránky mohou editovat pouze správci.

Polozámek
Polozamčené stránky Polozamčené stránky mohou editovat registrovaní uživatelé, kteří jsou automaticky schváleni – jsou registrováni déle než 4 dny.

Více informací o zamykání stránek a důvodech, které k tomu vedou, najdete v:

  • knize zamčených stránek,
  • diskusi k zamčené stránce. Vraťte se na příslušnou stránku a vlevo nahoře klikněte na záložku Diskuse.

S výjimkou několika důležitých stránek, které jsou zamčeny trvale, budete schopni tuto stránku editovat za několik dní, jakmile bude odemčena, v případě polozámku pak 4 dny po vaší registraci. Do té doby můžete na příslušné diskusní stránce diskutovat o změnách, které chcete provést. Případně se můžete zeptat v naší redakci, kde můžete také požádat o odemčení.

Děkujeme za váš zájem o Wikizprávy.