Přeskočit na obsah

Wikizprávy:Stránka je zamčena

Z Wikizpráv


Na tuto stránku jste se pravděpodobně dostali z odkazu na zamčené či polozamčené stránce, která v tomto okamžiku nemůže být editována. Omlouváme se za nepříjemnosti, které to může způsobit – snažíme se stránky zamykat, pouze pokud je to absolutně nutné, a odemykat je, co nejdříve to jde. Právo odemknout/zamknout stránku mají správci.

Pokud jste na Wikizprávách nováček, vítejte! Pokud chcete experimentovat s editací Wikizpráv, vyzkoušejte si to prosím na pískovišti. Důležité rady najdete na stránkách nápovědy.

Typy zámků


Plný zámek

Zamčené stránky Zamčené stránky mohou editovat pouze správci.

Polozámek
Polozamčené stránky Polozamčené stránky mohou editovat registrovaní uživatelé, kteří jsou automaticky schváleni – jsou registrováni déle než 4 dny.

Více informací o zamykání stránek a důvodech, které k tomu vedou, najdete v:

  • knize zamčených stránek,
  • diskusi k zamčené stránce. Vraťte se na příslušnou stránku a vlevo nahoře klikněte na záložku Diskuse.

S výjimkou několika důležitých stránek, které jsou zamčeny trvale, budete schopni tuto stránku editovat za několik dní, jakmile bude odemčena, v případě polozámku pak 4 dny po vaší registraci. Do té doby můžete na příslušné diskusní stránce diskutovat o změnách, které chcete provést. Případně se můžete zeptat v naší redakci, kde můžete také požádat o odemčení.

Děkujeme za váš zájem o Wikizprávy.