Diskuse:Protesty proti prezidentu Zemanovi doprovázely 25. výročí sametové revoluce

Z Wikizpráv
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Jako například tuto...

Ahoj, díky za zprávu. Aniž bych chtěl přehazovat fotografie za své, přijde mi, že více tématické jsou v kategorii na Commons. Celý den jsem pobíhal po Praze a byl jsem ráno jak na Národní, tak pak na Albertově a večer zas na Národní a pak i na Václavském náměstí. Asi bych do zprávy použil nějaké z těchto akcí. Viz např. výše. S pozdravem --Chmee2 (diskuse) 17. 11. 2014, 21:27 (CET)

Ahoj, díky, výborné. Já tvou kategorii na Commons nezaregistroval, vidím žes soubory uploadoval až večer. Zatím jsem do hesla vložil dva obrázky, klidně to uprav. Teď budu cca 1,5 hod pryč, posléze plánuji další fotografie dát do galerie (po vzoru Kychotova hesla). Samozřejmě, pokud budeš chtít tak to učiň, nebo Jenda H., který je také online.--Kacir (diskuse) 17. 11. 2014, 21:46 (CET)
Jasné, díky. Já jsem nahrával červenou kartu odpoledne, zbytek až nyní, jak jsem přišel z akcí. Galerie je super nápad, ale nechal bych to na vás :) Nerad bych to zaplevelil fotkami, pač nejsem v jejich výběru zas tolik objektivní. S pozdravem --Chmee2 (diskuse) 17. 11. 2014, 21:57 (CET)