Diskuse:V Kramatorsku se separatisté bez boje zmocnili policejních služeben

Z Wikizpráv
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Snažil jsem se marně dopátrat toho Dmitrije Tymčuka, abych si ověřil a ujasnil původ informací. Protože mé znalosti ukrajinštiny a ruštiny jsou bídné, moc jsem neuspěl. Našel jsem ovšem zřejmě vlastní výzkum ke smazání na ruské Wikipedii, který tvrdí, že ona osoba komunikuje pouze přes Facebook a je pouze virtuální, stejně jako centrum, které má reprezentovat.--Tchoř (diskuse) 22. 4. 2014, 07:24 (UTC)

Zkuste zadat (česky) heslo na Google, vyjedou Vám zprávy s informacemi, kde jej zmiňují. Nicméně je možné že je virtuální, stejně jako mohu být pouze virtuální já, nebo Vy, nebo W. Shakespeare. Asi jsem málo paranoidní. Informace o jeho virtualitě může být jen ruská propaganda, stejně jako informace které píše руководитель центра военно-политического сопротивления, лидер общественного движения «Информационное Сопротивление», Дмитрий Тымчук ( http://forbes.ua/author/33356) může to být zákeřná ukrajinská fikce (lež o tom že existuje, protože texty existují) nicméně dává i rozhovory http://ukranews.com/ru/interview/2014/04/14/503 a http://www.runyweb.com/articles/ukraine-news/ukraine-news-video/ukraine-news-dmitry-tymchuk8.html. A je tam vždycky stejný obličej. Je to tedy otázka víry, stejně jako pro mne je otázka víry, že Ježíš nebyl virtuální, že je v Paříži opravdová Eiffelova věž a prezident je hlava státu. Všechny informace uváděné ve zprávě by měly být tentokrát dohledatelné ve zdrojích. Nicméně stále více mám dojem, že přidávání wikizpráv jen vyčerpává omezené zdroje wikipedie a sledovanost zůstává mizivá, jednotlivé zprávy jsou přes google nedohledatelné. --I.Sáček, senior (diskuse) 22. 4. 2014, 10:19 (UTC)
Tchoř je virtuální identita. Co se týče Tymčuka, tak nevím, co je propaganda a z které strany, ale každopádně se mi relevance jeho názorů zdá méně ověřená než Eiffelovka. --Tchoř (diskuse) 23. 4. 2014, 00:33 (UTC)