Diskuse s redaktorem:Danny B./Archiv/2012

Z Wikizpráv
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Poslední zprávy[editovat]

Ahoj. Myslíš, že délka sloupce šablony poslední zprávy je vhodná? Předchozí verze s vynecháváním dnů sice taky nebyla v tomto směru odladěná, ale přece jen tohle nedělala... Podíváš se na to? Okino 8. 2. 2012, 20:45 (UTC)

Přesun smazaných diskusí z Inkubátoru[editovat]

Zdravím. Vzhledem k tomu, že k tomu máš na Inkubátoru práva a že je dokonce v případě osobní potřeby používáš, žádám Tě, abys bez zbytečného prodlení dohledal smazané diskusní stránky z Inkubátoru, které se týkají Wikizpráv, obnovil je tam, přenesl na Wikizprávy a pak je na Inkubátoru třeba zase smazal. Předejde se tím dalším nedůvěryhodným diskusím o tom, co se tam snad řešilo a co ne. Děkuji. Okino (diskuse) 30. 4. 2012, 12:50 (UTC)

Sisterlinks[editovat]

Nevím, co stojí za smazáním šablony Sisterlinks a v čem je nevhodná, ale není to třeba řešit. Jen prosím, aby nevznikaly konstrukce typu: "Na Wikipedii naleznete encyklopedický článek Kategorie:XXX". Napravil bych to sám, ale jelikož mi uniká původní záměr, tak tedy pouze takto. Díky. Okino (diskuse) 16. 6. 2012, 08:53 (UTC)

Vím o tom. To je dočasný mezistav. No a aby to zatím teda vizuálně nevadilo, tak jsem upravil příslušnou šablonu.
Danny B. 16. 6. 2012, 11:42 (UTC)

Sociální sítě[editovat]

Opět netuším, jak to má fungovat, ale upozorňuji, že po vyprázdnění a následném smazání šablony se mi ve zprávách (prohlížeč Google Chrome i IE, skin Vector) neobjevují žádné sdílecí odkazy na sociální sítě. Dovolím si podotknout, že kdybych já udělal něco, co se podobně negativně projeví najednou v mase článků, byl by oheň na střeše. Z toho důvodu vyzývám k urgentní nápravě.

A zároveň si dovolím podotknout, že jsem to opravdu nebyl já, kdo vyzýval, aby se před tím, než se provedou nějaké zásadní zásahy, nejprve vedla diskuse - tady došlo k nějakému zásahu, nikdo netuší, co se stalo, nefunguje to, ale po jakékoli (natož předchozí) diskusi ani vidu ani slechu. Takže prosím příště bez podobných pokryteckých výzev k diskusi, pokud se jimi sám nehodláš řídit... :-// Okino (diskuse) 18. 6. 2012, 11:15 (UTC)

Wikizprávy:V redakci#Sociální záložky.
Danny B. 18. 6. 2012, 11:21 (UTC)