Diskuse s redaktorem:Danny B./Archiv/2015

Z Wikizpráv
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání


(ne)substování svátků[editovat]

Proč se nemají svátky substovat?

Připomenu, že tohle téma jsem s Tebou "řešil" už od loňského srpna, kdy jsem Tě poprosil o vytvoření systému na automatické vkládání svátků, poté jsem ho vytvořil a v listopadu Tě požádal, jak se dá udělat, aby se systém substoval (zdůvodnění najdeš ve své diskusi), když jsi nereagoval, během několika týdnů jsem to substování zařídil - a Ty jsi ho teď bez zdůvodnění zrušil.

Takže: Proč se nemají svátky substovat?

A pokud se substovat nebudou, jsi připravený zajistit, aby se nestalo to, na co jsem Tě upozorňoval loni v listopadu?

Díky. --Okino (diskuse) 8. 2. 2015, 20:29 (CET)

To je prosté, milý Watsone: 1) Pokud se v čase jakkoliv změní vizáž výstupu (jakože ty jsi ji např. udělal jinak, než to tu bylo do té doby bezmála tři roky vkládáno), editací šablony se pak změní všude, nikoliv jen tam, kde od té doby bude vložena. Tzn. nedojde k tomu, že tu stránky budou následně každý pes jiná ves, a tudíž bude možné se spolehnout na jejich formát (což nyní nelze). 2) Pokud se přidají další data, např. další jména apod., opět se vloží všude, nikoliv jen tam, kde bude šablona od té doby vložena.
Zajištění eventuálního zobrazování od či do určitého data je potřeba udělat na úrovni modulu, resp. jeho "databázové" části. Případně do doby, než to bude zajištěno, nevkládat časově omezená data.
Danny B. 9. 2. 2015, 02:22 (CET)
No - a kdo zařídí, aby "to bylo zajištěno"? Budeš to Ty? --Okino (diskuse) 9. 2. 2015, 13:06 (CET)
Nejsem věštec, takže na tuto otázku nejsem s to odpovědět. Nicméně psal jsi to ty, ne?
Danny B. 9. 2. 2015, 13:50 (CET)