Přeskočit na obsah

Diskuse s redaktorem:Jagro

Obsah stránky není podporován v jiných jazycích.
Přidat téma
Z Wikizpráv

--Ragimiri 11. 8. 2009, 07:04 (UTC)

Ahoj, díky za oficiální uvítání. Někdy na mě přijde nálada napsat něco aktuálního, tak rád přispěju. :) — Jagro (cs.wiki) 16. 8. 2009, 17:53 (UTC)

Portál:Praha[editovat]

Ahoj,

hrozně nerad bych ti kazil nadšení do práce, jsem rád, že jsi ten portál založil, a budu velmi rád, když ho budeš i udržovat, ale opravdu si nemyslím, že je nutné, ba ani potřebné, aby tak přetékal barvami. Snažíme se tu portály dělat v jednotné úpravě. Wikizprávy jsou svojí náplní něco zcela odlišného od Wikipedie, a tak není možné jen tak jednoduše přebírat tamní (zlo)zvyky. Ostatně, celkem trefně to vyjádřil i nějaký anonym V redakci.

Prosím, zkus se nad tím zamyslet. Díky.

Danny B. 19. 9. 2009, 21:15 (UTC)

Ahoj, co se týká jednotného, nebarevného stylu portálů, myslel jsem si také, že jsou všechny stejné, ale narazil jsem na Třebíč a Vyškov, které jsou pojaty řekněme nestandardně (i když je pravda, že jsou oba založeny lidmi mimo Wikizprávy), takže jsem se do podobného portálu pustil také. Co se týká barev, není problém je zesvětlit, popřípadě úplně zrušit a nechat pouze tenké rámečky (což by mi přišlo barevně pěkné, zvýrazňující avšak ne přeplácané). Celkovou kostru portálu bych rád nechal, ale je pravda, že pokud budou všechny portály dle jednoho vzoru (což třeba pohledem na ekonomiku také není), bude to elegantnější a pro případné změny také efektivnější. Na verzi, kterou jsem založil nijak nelpím, takže klidně EsO. — Jagro 19. 9. 2009, 22:08 (UTC)