Přeskočit na obsah

Diskuse s redaktorem:Venca24

Obsah stránky není podporován v jiných jazycích.
Přidat téma
Z Wikizpráv

--Ragimiri 22. 2. 2009, 11:49 (UTC)

Mám rozdělanou zprávu o pohřbu...[editovat]

Co s tím? Mám pocit, že je rozsáhlejší a podrobnější (možná proto ještě není uložená...). Vadilo by Ti moc, kdyby byla jako základ použita ona? Uložím ji a prosím napiš mi svůj názor. Díky za pochopení. Okino 23. 12. 2011, 20:37 (UTC)

Ta tvoje zpráva je fakt lepší. Možná bych to tak aji nechal - tvoje zpráva obsahuje všechno, co bylo v překladu. Chtěl jsem udělat překlad z VOA jako "pohled zvenčí". --Venca24 23. 12. 2011, 21:10 (UTC)

Přebírané zprávy z Global Voices[editovat]

Pro přebírané zprávy z VOA apod. byly vytvořené licenční šablony jako {{překlad VOA}}. Nechcete založit pro Global Voices podobnou šablonu, která by je kategorizovala? Něco jako {{převzato z Global Voices}} ve znění:

Tato zpráva byla založena zčásti nebo zcela převzetím zprávy [{{{link}}} {{{titulek}}}], vydané projektem Global Voices. Text všech zpráv Global Voices je uvolněný pod licencí Creative Commons Uveďte autora 3.0.

Doplněný o vkládaní kategorie.

Může se samozřejmě doplnit i parametrem, který odliší články překládané a mírně pro ně upraví i text.

Co Vy na to? --Okino (diskuse) 7. 4. 2014, 15:23 (UTC)

Udělal jsem šablonu {{Global Voices}}. Kategorie musí být roztříděné na Kategorie:Překlady z Global Voices a Kategorie:Převzetí z Global Voices nebo stačí Kategorie:Zprávy z Global Voices? Jak se dívám do Kategorie:Podle zdroje tak jsme ještě moc nepřebírali. --Venca24 (diskuse) 11. 4. 2014, 12:55 (UTC)

Translation request[editovat]

Hi. Can you translate en:Wikimedian Cindy Ashley-Nelson dies at conference in Berlin‎ into Czech? (Additional information is found on the talk page.) She passed away yesterday, was a moderator of the gender gap list, and a member of the Affiliations Committee. She was too new to be involved in the The Wikinewsie Group application but her work in the movement was important. And this was really sad coming right after Adrianne Wadewitz's death. Anyway, any assistance in translating en:Wikimedian Cindy Ashley-Nelson dies at conference in Berlin‎ into Czech would be appreciated. --LauraHale (diskuse) 12. 4. 2014, 13:00 (UTC)

Cena[editovat]

Informace o ceně vstupného je zde považována za reklamu? Jde o pravidlo nebo jde jen o Vaše podezření? --I.Sáček, senior (diskuse) 21. 4. 2014, 08:28 (UTC)

Je to hlavně moje podezření. Nikdy jsem neviděl ve zprávě/reportáži o nějaké akci informaci o ceně (kromě zpráv/reportáží o cenách). Podle mě to pak hraničí s reklamou nebo oznámením. --Venca24 (diskuse) 21. 4. 2014, 18:07 (UTC)
Díky, přesto Vaše úpravy samozřejmě hodlám respektovat. Chápu, že takový precedens by mohl být použit při skutečném vkládání reklamy. A doufám že si případní návštěvníci, které by zpráva zaujala, si zjistit vstupné dokáží sami. Díky za upřímnost a pomoc při editaci. --I.Sáček, senior (diskuse) 21. 4. 2014, 19:32 (UTC)

Doporučení k zásahům proti vandalismu[editovat]

Zdravím. Díky za označení stránky - Vy víte jaké - ke smazání kvůli vandalismu. Prosím o ještě jednu drobnost. Pokud na něco takového narazíte, kromě přidání mazací šablony také odstraňte z textu datační kategorii {{datum}}. Ta automaticky přidává zprávy do kategorie, ze které se krmí dynamické seznamy nových zpráv na hlavní straně. Odstranění šablony (a případně aktualizace hlavní stránky tímhle odkazem (je na hlavní stránce dostupný pod tou dvojitou zelenou šipkou nad seznamem nejnovějších zpráv) zabrání tomu, aby ten vandalismus dělal ostudu na hlavní stránce, a to již před faktickým smazáním. --Okino (diskuse) 9. 5. 2014, 15:09 (UTC)

Dobře. Teď mě to nenapadlo, příště to udělám. --Venca24 (diskuse) 10. 5. 2014, 16:41 (UTC)

Řád pro Wintona[editovat]

Zdravím. Na en.wn mám před zveřejněním svou rozsáhlejší zprávu o vyznamenání Nicholase Wintona. Chtěl jsem ji přeložit do češtiny - a koukám, že už tu kousek je od Vás. Bude Vám vadit, když ji nahradím, nebo máte sám v plánu její rozšíření? Děkuji za odpověď. --Okino (diskuse) 28. 10. 2014, 17:59 (UTC)

Dobrý den, nahrazení ani rozšíření mi vadit nebude, rozšířit zprávu neplánuju. --Venca24 (diskuse) 29. 10. 2014, 08:01 (UTC)