Aktualizovat

Wikizprávy:Hlavní strana

Z Wikizpráv
(přesměrováno z Main Page)
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Zprávy

  • V reakci na dronový útok na dvě klíčová zařízení na zpracování ropy v Saúdské Arábii nabídl ruský prezident Vladimir Putin saudské armádě prodej systému protiraketové obrany S-400.
v minulosti

  • Britský premiér Boris Johnson neuspěl v Lucemburku při jednání se šéfem Evropské komise Jeanem-Claudeem Junckerem, kde se pokoušel vyjednat nové podmínky pro Brexit a protesty veřejnosti proti jeho přítomnosti mu nakonec nedovolily ani zúčastnit se závěrečné tiskové konference.
v minulosti

  • Rozsáhlý dronový útok zasáhl dvě klíčová zařízení na zpracování ropy v Saúdské Arábii. Následkem útoku se ropná produkce země snížila o 50 %, tedy o více než 5 % světové ropné produkce.
v minulosti

  • Městské státní zastupitelství v Praze rozhodlo o zastavení stíhání všech obviněných, včetně premiéra Andreje Babiše, v tzv. kauze Čapí hnízdo.
v minulosti

O Wikizprávách

Napište zprávu

Wikizprávy, wiki běžící na otevřeném a svobodném softwaru MediaWiki, provozuje nezisková nadace Wikimedia Foundation, která spravuje také řadu dalších otevřených mnohojazyčných projektů:

logo Wikipedie logo Wikislovník logo Wikizdroje logo Wikicitáty logo Wikiknihy logo Wikicesty logo Wikiverzita logo Wikidruhy logo Wikidata logo Wikimedia Commons
Wikipedie Wikislovník Wikizdroje Wikicitáty Wikiknihy Wikicesty Wikiverzita Wikidruhy Wikidata Commons
Otevřená encyklopedie Výkladový slovník Volně dostupné dokumenty Sbírka citátů Volně dostupné knihy a manuály Otevřený cestovní průvodce Volně dostupné vzdělání Adresář biologických druhů Svobodná databáze vědomostí Sdílená sbírka médií